Mumine.com ve Misafir Soru - Cevapları Forumundan Erkek bebek yelekleri yapılışı Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1
  Kayıtsız Üye

  Reklam

  Erkek bebek yelekleri yapılışı

  Reklam
  erkek bebek yelekleri yapılışı


  Paylaş
  Erkek bebek yelekleri yapılışı Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  erkek bebek yelekleri yapılışı  robadan fırtıklı bebek yeleği ve yapımı

  Yakadan 80 ilmek yeşil iplikle başlayıp 3 sıra haraşo örün. Aşağıya doğru örerken baş ve sonlarda yaka kenarı için 6′şar ilmek haraşo örün. Sonraki sırada 22 ilmek arttırıp 2 sıra düz, 3 sıra haraşo örün. Daha sonra 20 ilmek daha arttırıp beyaz ile 2 sıra düz, yeşil ile 2 sıra haraşo örün.

  10 ilmek daha arttırıp 5 sıra düz örün. Düz örerken ponponları oluşturun. (Ponponlar için: 1 ilmeği sağ ve soldan 1′er ilmek arttırın, 3 ilmeği 4 sıra örüp, 5.sırada 2 ilmek kesin ve tekrar 1 ilmekle devam edin.) 20 ilmek arttırıp (böylece toplam 164 ilmek olacak, bunun 12 ilmeği yaka kenarı için), yeşil ile 2 sıra haraşo, beyaz ile 2 sıra düz örün.

  Sonraki sırada 28 ilmek haraşo örüp 29 ilmeği kol için kesin, 50 ilmek daha örüp (burası arka bölüm oluyor), 29 ilmek kesin ve 28 ilmek haraşo örüp bitirin. 164 ilmekle devam edip, yeşil ile 11 cm düz örün ve aralarda ponponlar? oluşturun. Yeşil ile 3 sıra haraşo, beyazla 2 sıra düz, yeşille 3 sıra haraşo, 2 sıra düz ve 3 sıra haraşo örüp bitirin.
  alıntı
erkek bebek yelekleri,  erkek bebek yelek modelleri ve yapılışı,  erkek bebek yelekleri ve yapılışları,  erkek bebek yelek modelleri 2011,  erkek bebek yelekleri ve yapılışı,  bebek yelekleri ve yapılışı,  erkek bebek yeleği yapılışı